KontrolaDachu.pl
KontrolaDachu.pl

W życiu nie ma ważniejszej rzeczy niż własny dach nad głową.

Michel Schneider

Wieje? Wieje! Pada? Pada! Warto sprawdzić dach? Warto!

W ramach projektu KontrolaDachu.pl zajmujemy się kontrolą (inspekcją) za pomocą drona m.in. dachów domów, bloków mieszkalnych, hal produkcyjnych i innych nieruchomości. Współpracujemy również z firmami budowlanymi. Wyniki kontroli (inspekcji) przekazujemy w formie zdjęć (w rozdzielczości 12 MP i/lub 48 MP) i filmów wideo (w rozdzielczości 4k). Wykonujemy również sesje zdjęciowe i nagrywamy filmy promocyjne, m.in. na potrzeby sprzedaży nieruchomości.

Zdjęcia i filmy

Inspekcje i dokumentacja

Dokładna analiza

Panoramy 3D/360

Z racji tego, że nasza baza znajduje się obecnie na Gdańskich Stogach, to w tym rejonie jesteśmy w stanie zaproponować odpowiednio niższe stawki „dla sąsiadów”. Jednak kontrole dachów z drona wykonujemy również w innych dzielnicach Gdańska, czy szerzej – Trójmiasta. Oprócz tego mamy swego rodzaju filię w Piasecznie (województwo mazowieckie), więc również Piaseczno i okolice wchodzą w grę.

Czym jest kontrola dachu z drona?

Kontrola dachu z drona to nowoczesne rozwiązanie, polegające na użyciu drona do sprawdzenia stanu dachu. Drony są w stanie dostać się nawet do trudno dostępnych miejsc i zapewniają wysokiej jakości obraz, dzięki czemu możliwe jest dokładne zbadanie stanu dachu.

Dlaczego warto skorzystać z kontroli dachu z drona?

Kontrola dachu z drona jest szybka, bezpieczna i pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Nie trzeba wynajmować rusztowań czy specjalistycznych narzędzi, a cały proces jest szybszy niż w przypadku klasycznych metod.

Kiedy najlepiej przeprowadzić kontrolę dachu z drona?

Kontrola dachu z drona powinna być przeprowadzana regularnie, by mieć pewność, że dach jest w dobrym stanie. Najlepiej przeprowadzać ją wiosną, po zimie, kiedy dach jest narażony na uszkodzenia, oraz przed zimą, by upewnić się, że jest on w stanie znieść trudy zimy.

Czy kontrola dachu z drona jest bezpieczna?

Tak, kontrola dachu z drona jest bezpieczna, pod warunkiem, że jest przeprowadzana przez wykwalifikowanych operatorów. Drony są wyposażone w specjalne systemy bezpieczeństwa, a cały proces jest nadzorowany przez operatora.

Czy kontrola dachu z drona jest skuteczna?

Tak, kontrola dachu z drona jest skuteczna i pozwala dokładnie zbadać stan dachu. Drony są w stanie dostać się nawet do trudno dostępnych miejsc, a ich kamery zapewniają wysokiej jakości obraz, dzięki czemu możliwe jest dokładne zbadanie stanu dachu.

KontrolaDachu.pl
Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub sugestie, chętnie odpowiemy na nie za pośrednictwem poniższego formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Jeśli wolisz skontaktować się z nami bezpośrednio, możesz też wysłać wiadomość e-mail na adres [email protected]. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.